Nurettin KONAKLI
Müteşebbis Gelişim Vakfı
Başkanı
Mesleki Yeterlilik Akademisi ekibi alanında son derece profesyonel ve çözüm odaklı çalışmaktalar. MYA kurucu şirketi olan Berk Medya'nın stüdyo, yazılım, reklam ve tanıtım alanlarındaki çalışmaları ise MYA'ya hız ve kalite katmaktadır.
MYA ile örgün eğitim alanında birçok örgün eğitim programlamaktayız. Sonuç olarak, MYA hızlı, etkili, çözüm odaklı.. MYA ile çalışmaktan mutluyuz.

 

Sibel Değirmenci
Kullanıcı

Diksiyon konusundaki eğitim setini hazırlayan Bayram hocaya teşekkürler. Alanında son derece uzman ve konusuna hakim, benim için çok faydalı bir eğitim seti oldu. Herkese tavsiye ederim.

 

Ahmet Yetkin
Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası
Başkanı
ATEM ve MYA olarak yapılan anlaşma çerçevesinde MYK sınavlarına hazırlık video eğitim setleri geliştiriyoruz. İlerleyen süreçlerde MYA ile mesleki gelişim eğitim setleri de geliştireceğiz. Berk Medya'nın MYA hizmetini sağlamasını yerinde bir adım olarak görüyorum.  Berk Medya, MYA eğitim programlarını profesyonel greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta gibi bir çok teknolojisi ile üretiyor ve tüm süreçleri eğitim yazılım sistemi üzerinden yürütüyor. ATEM ve MYA kısa süre içerisinde Türkiye geneline ulaşılabilir bir çok eğitimi ulaştıracak.  MYA eğitimlerin oluşturulması noktasında ve sonrasında bir çok konuyu hızlıca tamamlıyor.

 

Orhan Dolanbay
Kullanıcı

Uzman eğitmenleri teknoloji ile yani greenbox ve akıllı tahta ile birleştirerek, faturalandırma dahil tüm süreçleri uzaktan eğitim yazılım sistemi üzerinde yürüten, işinde başarılı bir ekip, başarılarının devamını diliyorum.