Bayram KAYGUSUZ

EĞİTMEN HAKKINDA

Bayram KAYGUSUZ

Diksiyon ve İletişim Eğitmeni

2000 yılında oyunculuk hayatına başlayarak birçok dizi, reklam, sinema filmi, kısa filmlerde başrol ve anacast oyunculuğu yaptı. 2016 yılında uluslararası kısa film yarışmasında başrolünü oynadığı ‘’şafak vakti emeğin zaferi’'  adlı kısa filminde  birincilik ödülü kazandı. Türk telekom reklam filmi, unutma beni, deniz yıldızı, beni affet, beni bırakma, esaretim sensin, behzat ç. gibi dizilerde bölüm ve anacast oyunculuğu yaptı. İstihbarat mezarsız ölüler internet dizisinde başrol, merdümgriz kısa filmde başrol ve zorba adlı sinema filminde başrol paylaştı. Eylül-ekim ayında vizyona girecek ‘’rastlantı ‘’ sinema filminde amca karakterini canlandırdı. Başkent iletişim akademisinden, diksiyon, seslendirme, sunuculuk –spkerlik eğitimi aldı. Adnan menderes üniversitesinde, drama eğitmenliği  ,eğitici eğitimi  aldı. Başkent üniversitesinden eğitim koçluğu eğitimi aldı. 2004 yılından itibaren ,birçok kurum ve kuruluşlarda ,halk eğitim merkezlerinde diksiyon eğitimi   vermektedir. Ankara şehir sanatlarında diksiyon eğitimi vermiş ayrıca tiyatro  oyunculuğu yapmıştır. 2017 yılından itibaren başkent örnek kolejinde drama ve diksiyon eğitimleri vermektedir..

2018 yılının eylül ayında bayka sanat merkezi’ni açarak drama ,tiyatro , temel oyunculuk  eğitimlerini bireysel ve kurumsal olarak diksiyon eğitimleri vermektedir. Mesleki Yeterlilik Akademisinde diksiyon ve iletişim alanında video eğitim setleri geliştirmektedir.

Tüm Kategoriler

Temel Diksiyon ve Etkili Konuşma
90.00 TL
KDV Dahil
Eğitim sistem kullanım klavuzu Dil insanın beyanıdır. Diksiyonu sağlam ve düzgün bir kimse, diğer insanlarla konuşurken kendisini daha rahat ve güvende hisseder. Herhangi bir toplulukta varlığını hissettiren, sözü dinlenen birey olmak ise insanda özgüven duyguları uyandırır. Bu durum insanı mutlu ve huzurlu kılar. 
  • 1
    İçerik Türü
  • 10
    Video Sayısı
  • 48 Dk.
    Toplam Süre
DETAYLAR
  • 1