Haydar Battaloğlu / Zeynep ÖZDEMİR

EĞİTMEN HAKKINDA

Haydar Battaloğlu / Zeynep ÖZDEMİR

A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı / Emlak Uzmanı

Haydar Battaloğlu
A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

1970 yılında Kırıkkale’de doğmuş, ilk ve orta öğrenimini Kırıkkale de tamamlamıştır. 1996 yılında Ankara’da Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Eğitimi lisans programından ve aynı üniversitenin yüksek lisans programından mezun olmuştur. Evli ve ikisi kız ve biri erkek üç çocuk babasıdır.

Milli eğitim bakanlığının; projeler daire başkanlığında; işgücü piyasası uzmanı, proje uzmanı ve meslek standartları uzmanı olarak; Avrupa birliği ve dünya bankası projelerinde çalışmıştır.

Proje faaliyetleri kapsamında; Avrupa birliği ülkeleri ve Amerika’da eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulunmuştur. Mesleki eğitimin güçlendirilmesi projesi(MEGEP) kapsamında onlarca mesleğin meslek standartları hazırlanmasında komisyon başkanlığı yapmıştır. Mesleki yeterlilik kurumunun(MYK) kurulmasından sonra, Milli eğitim bakanlığını temsilen mesleki yeterlilik kurumu, Elektrik Elektronik sektör komitesinde başkan vekilliği görevlerinde bulunmuştur. Ankara esnaf odaları birliğinde(ANKESOB) mesleki eğitim ve danışma birimi üyesi olarak, esnaf odalarının mesleki eğitim faaliyetlerinde görevi devam etmektedir. 2015 yılında itibaren A sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak; milli eğitim bakanlığı ve meslek odalarına katkı sağlamakta, aynı zamanda uzman elektrik öğretmeni olarak çalışmaktadır.

Meslek standartları, mesleki eğitim, iş piyasası ve iş sağlığı ve güvenliği konularında çok sayıda seminer, konferans ve makaleleri bulunmaktadır. İngilizce bilmekte, kitap okumak, yürüyüş yapmak ve bahçe işleri yapmak hobileri arasındadır.

Zeynep ÖZDEMİR
Emlak Uzmanı

Özdemir, 1983 Ankara doğumlu olup Keçiören Kalaba Lisesinden mezunudur. Aktif olarak 12 yıl yıldız milli lisanslı voleybol oynadı. 2001 yılında ticari hayatına Tesla Eğitim Kurumlarında yönetici olarak başladı . 2003 – 2006 yılları arasında Gimat Toptancılar Sitesi Zargun Gıda A.Ş ICA Fresh İç Anadolu Bölge Müdürlüğü ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Doğu Karadeniz ana bayiliğinin işletmesini yaptı. 2006 yılında emlak sektörüne başladı.  Özdemir Emlak adında ticari işletmesini Keçiören Subayevleri ve Kamilocak Mahallesinde açarak 12 yıldır hizmet vermektedir.  11.03.2008 Milli Eğitim Bakanlığı Çıraklık Eğitim Müdürlüğü Emlak Danışmanlığı Kurs sertifikası, 10.01.2015 Kırıkkale Üniversitesi ve Ankara Tüm Emlakçılar Esnaf Odası Emlak Danışmanlığı Mesleki Eğitim Sertifikası ve 09.04.2019 Ankara Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Emlak Akademisi İktisadi İşletmesi Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olan ayrıca Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Eğitim Seminerini bitirmiş olup orta seviyede İngilizce ve bilgisayar eğitim programlarına katılıp aynı zamanda aktif olarak Keçiören Esertepe Bölgesinde Özdemir Emlak işletme sahibi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm Kategoriler

Çalışmalarımız devam etmektedir.
Bu kategoriyle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Bültenimize kaydolarak gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.