Nedim Atak

EĞİTMEN HAKKINDA

Nedim Atak

Spiker - Yapımcı

Nedim Atak, Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümünden mezun oldu.

Atak, 1977 yılında bir reklamcılık ve tasarım şirketi kurdu, 1988 yılına kadar bu alanda çalıştı.

TRT radyo ve televizyonlarında 24 yıl spiker ve yapımcı olarak görev yaptı.

Atak, HÜRSİAD ‘da Etkili Konuşma, TED Ankara Kolejinde Soluk/ses kullanma, Ankara TÖMER’de de Diksiyon ve Hitabet ile ilgili eğitimler verdi.

Kırgızistan Manas Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrenci-eğitimcileri/Tiyatro kulübü oyuncularına etkili iletişim, ses-soluk eğitimi/Dramatik dil-Beden kullanma konularında, Başkent Oyun Atölyesi  Dora Yapım Stüdyo Bireysel ve Kurumsal Gelişim Eğitimleri/Konuşma atölyesi  hizmeti sunan Atak, Yunus Emre Vakfı yabancı öğrencileri için/Bükreş-Köstence  Doğru Türkçe  Seminerlerinde çalıştı.

Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğü Çalışanları ve Yöneticilerine Etkili Sunum Teknikleri ve Diksiyon Doğruları konusunda eğitimler verdi.

Atak, 2013 yılından bu yana Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde de misafir öğretim görevlisi olarak “Doğru Konuşma” adlı dersi veriyor.

TRT yıllarında başlayan Kişisel Gelişim Eğitimlerini; diksiyon, konuşma atölyeleri, spikerlik sunuculuk, etkili iletişim konularında aralıksız sürdürüyor.

Tüm Kategoriler

Sihirli Sunum
85.00 TL
KDV Dahil
Eğitim sistem kullanım klavuzu Yaşamımız boyunca, çeşitli nedenler ve hedefler için sunum yapmak zorunda kalabiliriz. Nasıl hazırlanmalıyım, nelere dikkat etmeliyim, nasıl sunmalıyım? Bu soruların pratik cevaplarını bulabileceğiniz bu eğitimle; iş veya okul yaşamınızda daha kolay sunum sahnesine çıkabileceksiniz İş insanları, çalışanlar, öğrenciler için yararlı bir sunum rehberi
 • 1
  İçerik Türü
 • 8
  Video Sayısı
 • 80 Dk.
  Toplam Süre
DETAYLAR
Konuşma ve Kimlik
85.00 TL
KDV Dahil
Eğitim sistem kullanım klavuzu Bireyler toplum içinde farklı biçimlerde görünürler; her bireyin kendine özgü bir kimliği vardır. Bu kısa eğitimde, toplum içinde imajınızın nasıl seçildiğini ve konuşmanın bu kimliğin oluşmasındaki etkisini anlatacağız. Ne bir konuşma ne de bir iletişim eğitimi; 36 dakikada, sadece basit ipuçları ile toplum içinde görünür olmanın kısa yollarını aktaracağız. Her yaştan ve her katmandan bireyler; çalışanlar, yöneticiler, öğrenciler bu eğitimi alabilir.
 • 1
  İçerik Türü
 • 5
  Video Sayısı
 • 36 Dk.
  Toplam Süre
DETAYLAR
İş Görüşmesi
85.00 TL
KDV Dahil
Eğitim sistem kullanım klavuzu İş görüşmeleri İnsan Kaynakları eğitimlerinin önemli parçalarından biridir ve Mülakat Teknikleri başlığıyla sunulan detaylı bir eğitimdir. Bu set bir Mülakat Teknikleri eğitimi değildir; bir iş görüşmesi için kendimi nasıl hazırlamalıyım, önceden yapmam gereken hazırlıklar ve yapılmaması gerekenleri anlatan, pratik bir rehber; sizi basit ipuçları ile bu görüşmeye hazırlayan ve sıkıcı olmayan bir mülâkat eğitimidir.  Sadece iş arayanlar için değil, öğrenciler, kamu ve özel sektör çalışanları, yöneticiler; aslına bakarsanız herkes bir gün iş görüşmesi yapabilir.  
 • 1
  İçerik Türü
 • 5
  Video Sayısı
 • 51 Dk.
  Toplam Süre
DETAYLAR
 • 1