Yaşar Çerçi

EĞİTMEN HAKKINDA

Yaşar Çerçi

Metal İşleri Teknik Öğretmeni / İş Güvenliği Uzmanı (A)

1958 Ankara doğumlu olup tüm eğitim dönemi Ankara da geçmiştir.  ………ilkokulu, ……….. ortaokulu akabinde Yıldırım Beyazıt Endüstri meslek lisesi Metal işleri bölümünü 1977 yılında bitirerek Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Metal öğretmeniği bölümünü  1982 Yılında iyi derece ile bitirmiştir.

1978-1985 yılları arasında GÜÇSAN MAKİNA A.Ş. bünyesinde imalat şefliği görevi alarakmakina imalat ve otomobil yedek parçası üretimi yapmıştır.

1985-1986 yılları arasınada GÜRİŞ MAKİNA MONTAJ A.Ş. de Çelik konstrüksiyon imalat şefliği hizmeti yapmıştır.

1986-1992 yılları arasında ÇERÇİLER KAUÇUK San. Ltd.Şti İmalat  Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

1992-1995 yılları arasında ÇESAN Ltd.Şti. taş kırma makinaları ve asfalt plenti üretim fabrika Md. Yardımcılığı görevini yürütmüştür.

1995 yılında İnegöl Endüstri Meslek lisesi metal işleri öğretmenliğine  1997 yılında Erkunt Mesleki Eğitim Merkezinde devam etmiş 2008 yılında burdan emekli olana kadar çeşitli mesleki gelişim kursları yanında 1999-2008 yılları arasında GAMA Kaynak okulunda 3 er aylık peryotlarda en az 30 kişilik kaynakçıların yetiştirilmesi va sanayiye  kal,fiye eleman kazandırılması hizmetini yapmıştır.

2008 yılında MeYe  Metal Ltd.Şti. İmalat müdürlüğü görevini almış halen bu görevi yürütmektedir.

2011-2013 yılları arasında Ankara Sanayi Odası bünyesinde ASO METES ( Ankara Sanayi Odası Mesleki Test ve Sertifikalandırma ) Merkezi kurulması projesinde Teknik Uzman olarak Metal Levha işlemeci ve Operatörü, Metal kesimci ve Operatörü, Metal Sac işlemeci ana meslekleri içerisinde bulunan 18 meslekte standart ve yeterliliklerin çıkarılması projesinde uzman olarak görev almış, akretidasyon sonrası belgelendirme sınav yapıcısı olarak görev yürütmektedir.

Tüm Kategoriler

Çalışmalarımız devam etmektedir.
Bu kategoriyle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Bültenimize kaydolarak gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.
Çelik Kaynakçısı Mesleki Yeterlilik Eğitimi
  • Yaşar Çerçi
    Yaşar Çerçi
    Metal İşleri Teknik Öğretmeni / İş Güvenliği Uzmanı (A)

Elektrotla Ark Kaynağı - 111

MAG Kaynağı - 135

TIG Kaynağı - 141

  • Eğitim Setinde,
    3 Adet Eğitim Bulunmaktadır.
DETAYLAR