image

Mesleki Yeterlilik Akademisi MYA, Berk Medya Prodüksiyon Eğitim ve Danışmanlık Şirketi tarafından kurulmuştur. Berk Medya, kurum ve kuruluşlara özel uzaktan eğitim yazılımı, video eğitim içeriği oluşturma, reklam tanıtım ve greenbox stüdyo alanlarında da hizmetler sunmaktadır. MYA, Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının sertifikalı eğitimlerini tek noktada sunmak için yaptığı resmi protokoller ile Mesleki Gelişim, MYK Belgesi sınavlarına hazırlık, Yabancı Dil, Teşvikler, Projeler gibi uzaktan eğitimlerin yanı sıra Örgün Eğitim (yüz yüze) hizmeti ile ihtiyaç duyulan tüm alanlardaki eğitimler ile her geçen gün kapsamını geliştirmektedir.  

Teknolojik Alt Yapı
2013 yılında Berk Medya tarafından kurulan MYA, alanlarında uzman 15 kişilik ekibi ile başlatılan uzaktan eğitim serüvenine uzaktan eğitim yazılımı, greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta ile eğitim içeriği oluşturma ve sistem alt yapısını geliştirdi. Geliştirilen uzaktan eğitim yazılım sistemi ile eğitim hizmeti sunumu,  online alışveriş, e-fatura, anında eğitim hizmeti sunumu, raporlama, yönetici veya veliye kullanıcı çalışmalarını raporlama, sertifikalandırma gibi tüm süreçleri anında sunuyor.  Alanlarında uzman ekibi ve teknolojik çalışmalar ile nitelikli çalışan, başarılı öğrenci, mutlu işveren düşüncesi ile tüm coğrafyanın öğrenme sürecine katkıda bulunarak ulaşılabilir eğitim için çalışıyor.MYA, BDDK, PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonuna sahip iyzico güvenli ödeme alt yapısını kullanmaktadır.

Katılımcı için MYA
Kurum ve kuruluşlar ile yapılan iş birliği protokolleri ile hazırlanan eğitimler uzaktan eğitim formatında siz değerli kullanıcılara istediğiniz yerde, zamanda, cihazda erişim olanağı ile sunulur. Eğitim süreç takibi sonunda belgeniz sunulur. Ayrıca MYK belgesi sınavlarına hazırlık eğitim setleri sayesinde ise her bir MYK belgesiz çalışanı için işvereni 627 TL idari para cezası ile karşılaşmaması, iş gücü kaybı olmadan sunulan eğitimler ile MYK belgesine ulaştırdığımız her bir çalışan için işvereni, 54 aya varan SGK işveren prim teşvikine ulaştırıyoruz.  

Kurumsal İş Birliği Avantajı

MYA, kurum ve kuruluşların üye, çalışan, bayi, öğrenci gibi kullanıcılarına hizmet sunabilmek için yaptığı anlaşmalar ile bedelsiz olarak eğitim çekimi ve MYA eğitim sistemi üzerinden eğitimlerin sunumunu iş birliği ile sunuyor. İş birliği ile geliştirilen eğitimler kurum ve kuruluşun markası ve fiyatları ile kullanıcılara sunuyor. Satış pazarlama şirketleri ile yapılan anlaşmalar ve geliştirilen eğitim seti satış pazarlama yazılım modülü  sayesinde 81 ilde oluşturulan eğitimler kullanıcılara ulaştırıyor.

Hizmet içi Eğitim Maliyetlerinizi Düşürüyoruz.

Uzaktan eğitim yazılımı, stüdyo ortamında video eğitim çekimi maliyeti olmadan eğitimlerinizi markanız ile kullanıcılara özel oluşturarak sunuyoruz.  Bu sayede iş gücü kaybı, ulaşım, konaklama, uzaktan eğitim yazılımı video eğitim oluşturma gibi maliyetlerinizi sıfırlıyoruz. Talep ettiğiniz video eğitimlerinizi greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta teknolojisi ile veya yerinizde, eğitmenleriniz veya eğitmenlerimiz ile size özel oluşturuyoruz. Oluşturulan eğitimlerinizi markanız ile MYA uzaktan eğitim sistemi üzerinden sadece kullanıcılarınıza özel olarak sunarak, eğitim alan kullanıcılarınızın tüm çalışmalarını size anlık olarak MYA eğitim sistemi üzerinden raporluyoruz. Sadece size özel oluşturulan eğitimlerinizden faydalanacak, kullanıcı sayınız oranında çok avantajlı fiyatlar ile faturalandırıyoruz. 

120 Saat Bedelsiz Eğitim Çekimi ile Size Özel Uzaktan Eğitim Platform Fırsatı 

Berk Medya tarafında geliştirilen Mesleki Yeterlilik Akademisi uzaktan eğitim platformu yazılımı, kurum ve kuruluşunuza özel olarak markanız ile belirlediğiniz internet adresine kurulumu yapılır. Eğitim içeriklerinizin oluşturulması için bedelsiz olarak, stüdyo ortamında akıllı tahta teknolojisi ile 120 saat eğitim çekim hizmeti, uzaktan eğitim yazılım hizmeti alan iş ortaklarımıza özel olarak sunulur.

Eğitmenler için Kariyer ve Kazanç Fırsatı 

MYA, eğitim platformunun hedefi adayların katılacakları mesleki yeterlilik belgesi sınavlarında başarılı olabilecekleri seviyeye getirmektir. Teorik ve pratik sınav bölümlerinde başarılı olmalarına yetecek bilgi ile donatıyor. Eğitimlerini yıllarca icra eden işçilerin teorik ve pratik sınavlarda karşılaşabilecekleri bütün adımlar ulusal yeterliliklere göre yani sınav sistemine göre "bilgi, beceri ve yetkinlik"  bazında görseller ile desteklenerek konularının uzmanları tarafından anlatılmıştır. 
Amacımız, sınava yönelik hazırlanan eğitim setleri sayesinde adayları ilk sınavda başarıya ulaştırmaktır. Eğitim platformunu kullanan işletmelere talep etmeleri halinde kendilerinin sağlayacağı şantiyelerde uygulamalı eğitim hizmeti de sunmaktayız.