image

Mesleki Yeterlilik Akademisi MYA Uzaktan Eğitim Platformu 
Mesleki Yeterlilik Akademisi Uzaktan Eğitim Sistemi bir bir "Zer Global Medya Anonim Şirketi" iştirakıdır.650.000 TL sermaye ile kurulan Zer Global Medya Anonim Şirketi alanlarında uzman mühendis kadrosu ile teknoloji odaklı çalışmalarını etkili ve etkin biçimde yılların deneyimi ile sürdürmektedir. MYA, Zer Global Medya Anonim Şirketlerinden olan  Berk Medya tarafından geliştirilmektedir. Mesleki Yeterlilik Akademisi MYA’ kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan sağlık, MYK, Kişisel Gelişim gibi bir çok farklı alandaki video eğitimlerini, MYA uzmanları ve iş birliği ile geliştirmekte, her bir kullanıcı için ayrı şifreler ile sunarken talep halinde iş birliği ile alışverişe sunmaktadır. 

MYA Kurucu Şirketi Berk Medya Hakkında
2013 yılında kurulan Berk Medya, deneyimli ekibi ve profesyonel   ekipman parkı ile Ar-Ge projeleri başta olmak üzere prodüksiyon, medya,   uzaktan eğitim, yazılım geliştirme alanlarında en yeni teknolojileri kullanarak   müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunma ilkesiyle her geçen  gün başarılı çalışmalara imza atmaktadır.  Berk Medya kuruluşunuzun ihtiyacı olan video eğitim içeriklerini greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta veya animasyon teknolojileriyle geliştirmektedir. Ayrıca geliştirmiş olduğu ve MYA alt yapısında kullanılmakta olan uzaktan eğitim yazılım sistemini markanız ile domain adresinize kurulumunu yaparak sanal okulunuzu video eğitim içerik hazırlama hizmetiyle birlikte kurabilmektedir.  Video eğitim içerikleri oluşturma noktasında "stüdyo, çekim, kurgu - montaj, animasyon, seslendirme, sunucu, eğitmen, sunum grafik tasarım hizmeti, uzaktan eğitim yazılımı" gibi bir çok hizmeti bir arada aynı çizgi ve kalitede sunabilmektedir.  

MYA Personel Eğitim Maliyetinizi Sıfırlıyor
Personelinizin ihtiyacı olan eğitimleri, profesyonel stüdyolarımızda markanızla oluşturuyor,
MYA sistemi üzerinden kullanıcılarınıza ayrı şifrelerle minumum maliyetle sunuyor,
Tüm eğitim süreçlerini siz yöneticilere anlık olarak raporluyor,
Kullanıcılarınızı markanızla sertifikalandırıyoruz.

Kurumsal Eğitimler :
Berk Medya MYA eğitim merkezinde veya kuruluş yerinde, diksiyon, iletişim, stres, zaman yönetimi, öfke kontrolü kurumsal eğitimleri sunmaktadır.
Kurumsal eğitimler alanında bazı referanslarımız : TCDD, ATO, Ankara Kalkınma Ajansı, Türk Amerikan Kültür Derneği Eğitim Merkezi

 

Mesleki Yeterlilik Akademisi Kurumsal Tanıtım Filmi 

MYA Kurucu Şirketi Berk Medya Kurumsal Tanıtım Filmi    / Berk Medya Hizmet Kataloğu 
Detaylı Bilgi : www.berkmedya.com.tr

Video Eğitim İçeriği Oluşturma Hizmeti
Video eğitim çekim hizmetini profesyonel ekip ve ekipman parkı ile Berk Medya MYA stüdyolarında ve yerinizde oluşturuyoruz.
Video eğitim içerik oluşturma hizmetinde "stüdyolarımızda veya yerinizde çekim, montaj, animasyon, sunucu, seslendirmen, sunum hazırlama, eğitmen" gibi tüm hizmetleri bir arada sunabiliyoruz.
Detaylı Bilgi : www.berkmedya.com.tr

Uzaktan Eğitim Yazılım Sistemi 
Kuruluşunuza özel uzaktan eğitim yazılım hizmetini markanız ile domain adresinize kuruyoruz.
Kurumsal ve bireysel eğitim seti satışı, raporlama, sertifikalandırma, sınav, bayilik modulü, kazanç modulü, faturalandırma, soru - cevap gibi tüm ihtiyacınızı gelişmiş uzaktan eğitim yazılım sistemiyle ile sanal okulunuzu kuruyoruz.
Detaylı Bilgi : www.berkmedya.com.tr