image

 

 

MYA kurucu şirketi olan Berk Medya, 2013 yılında kurulmuş ve 17 kişilik deneyimli ekibi ve profesyonel ekipman parkıyla, prodüksiyon, medya, Ar-Ge projeleri başta olmak üzere uzaktan eğitim yazılım sistemi, video eğitim çekimi alanlarında en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunma ilkesiyle  her geçen gün başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Berk Medya MYA uzaktan eğitim platformu, Berk Uzem uzaktan eğitim sistemiAris Bilgisayar Elektronik E-Ticaret Platformu ve Berk Cast Ajans, Berk Medya hizmeti ve markalarıdır.

Mesleki Yeterlilik Akademisi MYA Uzaktan Eğitim Platformu 
Mesleki Yeterlilik Akademisi Uzaktan Eğitim Sistemi bir Berk Medya Markasıdır. Berk Medya tarafından geliştirilen video eğitim platformu olan ‘Mesleki Yeterlilik Akademisi MYA’ kurum kuruluşların ihtiyacı olan video eğitimleri iş birliği protokolleri ile kuruluş markası ile geliştirerek, her bir kullanıcı için şifreler ile sunarken talep halinde iş birliği ile alışverişe sunmaktadır. Diğer yandan Berk Medya MYA tarafından geliştirilen video eğitim setleri alışverişe sunulmaktadır.
MYK belgesi sınavlarına hazırlık eğitimleri sayesinde, adayları ilk sınavlarında başarıya ulaştırarak, işverenlerin her bir belgesiz çalışanı için 627 TL idari para cezası ile karşılaşmamalarını sağlarken diğer yandan MYK belgesine ulaştırılan her bir çalışan için işverene 54 aya varan SGK prim teşviki kazandırmaktadır.  İş birliği yapılan bazı iş ortaklarımız: İTÜ Vakfı , Mesvak Vakfı, Türk İnşaa, HYF Fuarcılık, Ankara Kuaför ve Güzellik Odası, Ankara Emlak Odası

Berk Uzem Uzaktan Eğitim Yazılım Sistemi
Berk Uzem bir Berk Medya Markasıdır. Berk Medya, alanlarında uzman ekibi ile kurslar ve şirketlere özel uzaktan eğitim yazılım altyapılarını geliştirmekte ve yönetmektedir.  Eğitim Merkezlerinin “video eğitim seti oluşturma, sınav, test, raporlama, öğrenci ekranları,  öğretmen ekranları, ders notu ekleme, ödev” gibi tüm ihtiyaçları karşılayan uzaktan eğitim sistemini kurum ve kuruluşların markası ile internet adresine kurulumunu yapmaktadır. Berk Medya greenbox stüdyolarında akıllı tahta ile video eğitim çekim hizmetini uzaktan eğitim yazılımı ile birlikte sunabilmektedir. Ayrıca kurum ve kuruluş yerinde video eğitim çekim hizmeti sunmaktadır.   Alanlarında uzman ekibi ve teknolojik çalışmalar ile nitelikli çalışan, başarılı öğrenci, mutlu işveren düşüncesi ile tüm coğrafyanın öğrenme sürecine katkıda bulunarak ulaşılabilir eğitim için çalışmalarına devam etmektedir.

Video Eğitim İçeriği Oluşturma :
Video eğitim çekim hizmetini profesyonel ekip ve ekipman parkı ile Berk Medya MYA stüdyolarında ve yerinizde sunuyoruz.

Reklam tanıtım, greenobox ve fotoğraf stüdyo faliyetleri :
Berk Medya, reklam tanıtım alanında,  bir çok reklam ajansına ve şirketlere greenbox ve fotoğraf stüdyosu kiralama hizmeti sunmakta olup ayrıca reklam & tanıtım filmi, ürün ve model fotoğraf çekimi, sosyal medya yönetimi, iş takip yazılımı alanlarında da hizmet sunmaktadır.

Aris Bilgisayar
Aris Bilgisayar elektronik ürünlerin alışverişlerinin yapıldığı e-ticaret sistemi olup hizmet kapsamı sadece elektronik ürünlerdir. Türkiye’nin dört bir yanına anında kargo, kaliteli hizmet Berk Medya markası ile sunulmaktadır.

Kurumsal Eğitimler :
Berk Medya MYA eğitim merkezinde veya kuruluş yerinde, diksiyon, iletişim, stres, zaman yönetimi, öfke kontrolü kurumsal eğitimleri sunmaktadır.
Kurumsal eğitimler alanında bazı referanslarımız : TCDD, ATO, Ankara Kalkınma Ajansı, Türk Amerikan Kültür Derneği Eğitim Merkezi

Berk Cast Ajans :
Berk Cast Ajans bir Berk Medya Markasıdır. Berk Cast Ajans, reklam ajanslarının model ve oyuncu taleplerini karşılamaktır. Ayrıca Berk Medya,  reklam tanıtım çalışmalarındaki oyuncu, model ihtiyaçlarını Berk Cast Ajansı üzerinden karşılar. Berk Medya greenbox ve fotoğraf stüdyolarında  Berk Cast Ajans çalışmaları sürdürülmektedir.


Vizyonumuz:

Berk Medya, eğitim alanında, tüm sektörlerin temel ihtiyacı olan nitelikli işgücü sorununa kalıcı çözüm üretebilmek amacı ile teknolojik imkanlar kullanarak geliştirdiği yenilikçi bir yaklaşımla faaliyetlerini sürdürmektedir. Hedefi iş piyasası aktörlerini destekleyecek ve farkındalık yaratacak bir sistemin öncüsü olma bilinci ile varlığını korumaktır.  Sistemin sürdürülebilirliğini sağlamak ve ekonomik katma deger yaratmak temel ilkesidir. Reklam, tanıtım, yazılım alanlarında çalışmalarını profesyonel ekipman ve alanlarında uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz:

Berk Medya, geliştirdiği MYA hizmeti ile tüm faaliyetlerini nitelikli işgücü istihdamına katkı vermek üzere kurgulamıştır.  Sınav ve belgelendirme süreçlerine ilişkin olarak, ulusal yeterlilikler çerçevesinde tanımlı ilkeleri temel alarak geliştirmiş olduğu sistem çıkar çatışması yaratmayacak şekilde tarafsızlık ve gizlilik esaslarına uygun yürütülmektedir. Verdiği hizmetlerin kalite güvencesi, ilgili ulusal standartları takip ederek garanti altına almıştır.

 

 

Hizmet içi Eğitim Maliyetlerinizi Düşürüyoruz.

 
Personel eğitim maliyetinizi  %80 oranında düşürüyoruz.

Eğitimlerinizin video eğitim setleri formatında oluşturulması ve uzaktan eğitim yazılımı ile her bir personelinize sunulması noktasında video eğitim çekim, montaj, kayıt, eğitim yazılım bedeli  olmadan markanız ile personelinize özel uzaktan eğitim hizmeti sunuyoruz.

Eğitim bütçenizde %80'e varan tasarruf ve eğitim süresi:
- Uzaktan eğitim sayesinde iş gücü kaybı, ulaşım, konaklama, sürekli eğitmen giderleri oluşmuyor.
- Fiziki ortamda örneğin, 2 saat sürede sunulan eğitim, uzaktan eğitim ile ortalama 40 dakikaya düşmektedir.

Video Eğitim
Seti Sayısı
Video Eğitim Sayısı
/ Toplam Süre
Eğitim Lisans
Ücreti
1 0-10 video / 0-30 dakika 50 TL
1 0-15 video / 0-1 saat 70 TL
1 0-20 video / 0-2 saat 80 TL
1 0-30 video / 0-3 saat 90 TL


Süreç :

- Greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta tekonolojisi ile teorik video eğitimleriniz oluşturulur. 
- Çekimleri tamamlanan video kayıtlar montaj süreci ile Berk Medya Mesleki Yeterlilik Akademisi uzaktan eğitim sistemi üzerinden markanız ile her bir personelinize ayrı eğitim kullanım lisansı ile sunulur, eğitimleriniz 3.şahıslar ile paylaşılmaz.
- Her bir eğitim alan personelin eğitim çalışmaları,  eğitim sistemi üzerinden, yöneticiye anlık olarak raporlanır. 
- Eğitimini tamamlayan her bir kulllanıcıya özel katılım belgesi eğitim sistemi üzerinden sunulur.
- eğitim yazılım sistemi, eğitim çekim gideri olmadan, sadece oluşurulan eğitimlerden faydalanan her bir personel için liste fiyatı üzerinden eğitim lisans bedeli ile sunulur.