image

Mesleki Yeterlilik Akademisi MYA, Berk Medya Prodüksiyon Eğitim ve Danışmanlık Şirketi tarafından kurulmuştur. Berk Medya, kurum ve kuruluşlara özel uzaktan eğitim yazılımı, video eğitim içeriği oluşturma, reklam tanıtım ve greenbox stüdyo alanlarında da hizmetler sunmaktadır. MYA, Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının sertifikalı eğitimlerini tek noktada sunmak için yaptığı resmi protokoller ile Mesleki Gelişim, MYK Belgesi sınavlarına hazırlık, Yabancı Dil, Teşvikler, Projeler gibi uzaktan eğitimlerin yanı sıra Örgün Eğitim (yüz yüze) hizmeti ile ihtiyaç duyulan tüm alanlardaki eğitimler ile her geçen gün kapsamını geliştirmektedir.  

Teknolojik Alt Yapı
2013 yılında Berk Medya tarafından kurulan MYA, alanlarında uzman 15 kişilik ekibi ile başlatılan uzaktan eğitim serüvenine uzaktan eğitim yazılımı, greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta ile eğitim içeriği oluşturma ve sistem alt yapısını geliştirdi. Geliştirilen uzaktan eğitim yazılım sistemi ile eğitim hizmeti sunumu,  online alışveriş, e-fatura, anında eğitim hizmeti sunumu, raporlama, yönetici veya veliye kullanıcı çalışmalarını raporlama, sertifikalandırma gibi tüm süreçleri anında sunuyor.  Alanlarında uzman ekibi ve teknolojik çalışmalar ile nitelikli çalışan, başarılı öğrenci, mutlu işveren düşüncesi ile tüm coğrafyanın öğrenme sürecine katkıda bulunarak ulaşılabilir eğitim için çalışıyor.MYA, BDDK, PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonuna sahip iyzico güvenli ödeme alt yapısını kullanmaktadır.

Katılımcı için MYA
Kurum ve kuruluşlar ile yapılan iş birliği protokolleri ile hazırlanan eğitimler uzaktan eğitim formatında siz değerli kullanıcılara istediğiniz yerde, zamanda, cihazda erişim olanağı ile sunulur. Eğitim süreç takibi sonunda belgeniz sunulur. Ayrıca MYK belgesi sınavlarına hazırlık eğitim setleri sayesinde ise her bir MYK belgesiz çalışanı için işvereni 627 TL idari para cezası ile karşılaşmaması, iş gücü kaybı olmadan sunulan eğitimler ile MYK belgesine ulaştırdığımız her bir çalışan için işvereni, 54 aya varan SGK işveren prim teşvikine ulaştırıyoruz.  

Kurumsal İş Birliği Avantajı

MYA, kurum ve kuruluşların üye, çalışan, bayi, öğrenci gibi kullanıcılarına hizmet sunabilmek için yaptığı anlaşmalar ile bedelsiz olarak eğitim çekimi ve MYA eğitim sistemi üzerinden eğitimlerin sunumunu iş birliği ile sunuyor. İş birliği ile geliştirilen eğitimler kurum ve kuruluşun markası ve fiyatları ile kullanıcılara sunuyor. Satış pazarlama şirketleri ile yapılan anlaşmalar ve geliştirilen eğitim seti satış pazarlama yazılım modülü  sayesinde 81 ilde oluşturulan eğitimler kullanıcılara ulaştırıyor.

Hizmet içi Eğitim Maliyetlerinizi Düşürüyoruz.

 
Personel eğitim maliyetinizi  %80 oranında düşürüyoruz.

Eğitimlerinizin video eğitim setleri formatında oluşturulması ve uzaktan eğitim yazılımı ile her bir personelinize sunulması noktasında video eğitim çekim, montaj, kayıt, eğitim yazılım bedeli  olmadan markanız ile personelinize özel uzaktan eğitim hizmeti sunuyoruz.

Eğitim bütçenizde %80'e varan tasarrufu ve eğitim süresi:
Uzaktan eğitim sayesinde iş gücü kaybı, ulaşım, konaklama, sürekli eğitmen giderleri oluşmuyor.
- Fiziki ortamda örneğin, 2 saat sürede sunulan eğitim, uzaktan eğitim ile ortalama 40 dakikaya düşmektedir.
(Nedeni; eğitmen tekrarsız, soru cevapsız, aralıksız ders anlatır)


Video Eğitim
Seti Sayısı
Video Eğitim Sayısı
/ Toplam Süre
Eğitim Lisans
Ücreti
1 0-10 video / 0-30 dakika 65 TL
1 0-15 video / 0-1 saat 75 TL
1 0-20 video / 0-2 saat 99 TL
1 0-30 video / 0-3 saat 119 TL


Video Eğitim Seti Oluşturma Süreci :

- Greenbox stüdyo ortamında akıllı tahta tekonolojisi ile teorik video eğitimlerinizi oluşturuyoruz. 
- Gerekli ise uygulama yerinizde uygulama eğitimlerinizin video eğitimlerini oluşturuyoruz.
- Çekimi yapılan video dersler montaj ve kayıt işlemleri tamamlanarak,  Berk Medya Mesleki Yeterlilik Akademisi uzaktan eğitim sistemi üzerinden markanız ile her bir personelinize ayrı eğitim kullanım lisansı ile sunuyor, eğitimlerinizi 3.şahıslar ile paylaşmıyoruz.
- Her bir eğitim alan personelin eğitim çalışmalarını,  eğitim sistemi üzerinden, yöneticiye anlık olarak raporluyoruz. 
- Eğitimini tamamlayan her bir kulllanıcıya özel katılım belgelerini eğitim sistemi üzerinden sunuyoruz.
- Eğitim çekimi ve yazılım bedeli talep etmiyoruz. Sadece oluşturulan eğitimlerden faydalanan her bir personel için belirtilen liste fiyatı üzerinden lisans bedeli ile faturalandırıyoruz. 

120 Saat Bedelsiz Eğitim Çekimi ile Size Özel Uzaktan Eğitim Platform Fırsatı 

Berk Medya tarafında geliştirilen Mesleki Yeterlilik Akademisi uzaktan eğitim platformu yazılımı, kurum ve kuruluşunuza özel olarak markanız ile belirlediğiniz internet adresine kurulumu yapılır. Eğitim içeriklerinizin oluşturulması için bedelsiz olarak, stüdyo ortamında akıllı tahta teknolojisi ile 120 saat eğitim çekim hizmeti, uzaktan eğitim yazılım hizmeti alan iş ortaklarımıza özel olarak sunulur.

Eğitmenler için Kariyer ve Kazanç Fırsatı 

MYA, eğitim platformunun hedefi adayların katılacakları mesleki yeterlilik belgesi sınavlarında başarılı olabilecekleri seviyeye getirmektir. Teorik ve pratik sınav bölümlerinde başarılı olmalarına yetecek bilgi ile donatıyor. Eğitimlerini yıllarca icra eden işçilerin teorik ve pratik sınavlarda karşılaşabilecekleri bütün adımlar ulusal yeterliliklere göre yani sınav sistemine göre "bilgi, beceri ve yetkinlik"  bazında görseller ile desteklenerek konularının uzmanları tarafından anlatılmıştır. 
Amacımız, sınava yönelik hazırlanan eğitim setleri sayesinde adayları ilk sınavda başarıya ulaştırmaktır. Eğitim platformunu kullanan işletmelere talep etmeleri halinde kendilerinin sağlayacağı şantiyelerde uygulamalı eğitim hizmeti de sunmaktayız.