Berk Medya - MYA Kurucu Şirketi

Mesleki Yeterlilik Akademisi Kurucu ve geliştirici ticari işletmesi Berk Medya Prodüksiyon Eğitim ve Danışmanlık Şirketi ......

Berk Medya olarak;  prodüksiyon, medya, uzaktan eğitim ve danışmanlık alanlarında uzman kadro ve profosyonel ekipmanlar ile hizmet sunmaktayız. Reklam ve tanıtımın şirketler için hayati önem taşıdığının, ulaşılabilir eğitimin ülkemiz için öneminin bilinci ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Mesleki Yeterlilik Akademisi (MYA) Bir Berk Medya Projesidir. Ayrıca Berk Medya, bir çok kurum ve kuruluşun uzaktan eğitim sistemini hazır olan yazılım, stüdyo ve uzman kadrosu ile geliştirmektedir.  MYA projesini kurum ve kuruluşlar ile iş birliği çerçevesinde geliştirmektedir. Berk Medya uzaktan eğitim sistemi çalışmalarındaki deneyimli ekibi ve profesyonel ekipmanları ile reklam ve tanıtım alanlarında da hizmetler sunmaktadır.

Berk Medya tarafından sunulan hizmetler;

Uzaktan video eğitim sistemi;  Stüdyo ortamında akıllı tahta ile video eğitim çekim, Uzaktan video eğitim yazılım sistemi, Alanında deneyimli eğitmenleriyle anahtar teslim projeler üretmektedir.
Medya; Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Uzmanlığı, İş takip yazılımı, SEO alanlarında hizmet sunmaktadır.
Prodüksiyon; Greenbox stüdyo ortamında video ve fotoğraf çekimleri, stüdyo kiralama, tanıtım ve reklam filmi çalışmalarını yürütmektedir.
Eğitim ve Danışmanlık; Kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu alanlarda alanında deneyimli uzmanları ile hizmet sunmaktadır. www.berkmedya.com.tr

Berk Medya Hizmet Kataloğu