Berk Medya - MYA Kurucu Şirketi

Mesleki Yeterlilik Akademisi Kurucu Ticari İşletmesi Berk Medya Prodüksiyon Eğitim ve Danışmanlık Şirketi

Berk Medya, deneyimli ekibi ve profesyonel ekipman parkı ile  prodüksiyon, uzaktan eğitim, medya ve eğitim alanlarında en yeni  iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya  standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle  her geçen gün başarılı  çalışmalara imza atmaktadır. 20 kişilik ekibi ile Ar-Ge projeleri başta  olmak üzere kendi yazılım altyapılarını geliştirmekte ve yönetmektedir.   Berk Medya tarafından geliştirilen uzaktan eğitim sistemi Sanayi ve  Teknoloji Bakanlığı tarafından teknolojik ürün belgesi olarak onay  almıştır. Diğer yandan Berk Medya tarafından kurulan fotoğraf ve video  stüdyoları bir çok ajansa profesyonel hizmet sunmakta olup akıllı tahta  teknolojisi ile 10 farklı formatta teknolojik video eğitimler  üretmektedir.  Reklam ve tanıtım alanında etkili çalışmalar üretmekte  olup kurum ve kuruluşların uzaktan eğitim taleplerini video eğitimlerin  oluşturulması ve geliştirdiği uzaktan eğitim yazılım sistemi ile  birlikte bir arada sunmaktadır. Berk Medya İTÜ Vakfı , Mesvak Vakfı,  Türk İnşaa, HYF Fuarcılık, Ankara Kuaför ve Güzellik Odası, Ankara Emlak  Odası gibi bir çok partneri ile her geçen gün sunduğu hizmetlerin  kalitesini ve kapsamını arttırma çabası içerisindedir.

Vizyonumuz:

Berk Medya, eğitim alanında, tüm sektörlerin temel  ihtiyacı olan nitelikli işgücü sorununa kalıcı çözüm üretebilmek amacı  ile teknolojik imkanlar kullanarak geliştirdiği yenilikçi bir yaklaşımla  faaliyetlerini sürdürmektedir. Hedefi iş piyasası aktörlerini  destekleyecek ve farkındalık yaratacak bir sistemin öncüsü olma bilinci  ile varlığını korumaktır.  Sistemin sürdürülebilirliğini sağlamak ve  ekonomik katma deger yaratmak temel ilkesidir. Reklam, tanıtım, yazılım  alanlarında çalışmalarını profesyonel ekipman ve alanlarında uzman  kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Misyonumuz:

Berk Medya, geliştirdiği MYA hizmeti ile tüm faaliyetlerini nitelikli işgücü istihdamına katkı vermek üzere kurgulamıştır.  Sınav  ve belgelendirme süreçlerine ilişkin olarak, ulusal yeterlilikler  çerçevesinde tanımlı ilkeleri temel alarak geliştirmiş olduğu sistem  çıkar çatışması yaratmayacak şekilde tarafsızlık ve gizlilik esaslarına  uygun yürütülmektedir. Verdiği hizmetlerin kalite güvencesi, ilgili  ulusal standartları takip ederek garanti altına almıştır.

Video eğitim maliyetlerinizi %80 oranında düşürüyoruz.

Reklam tanıtım fırsatları