Berk Medya - MYA Kurucu Şirketi

Mesleki Yeterlilik Akademisi Kurucu Ticari İşletmesi Berk Medya Prodüksiyon Eğitim ve Danışmanlık Şirketi

2013 yılında kurulan Berk Medya, deneyimli ekibi ve profesyonel ekipman parkı ile prodüksiyon, medya, 17 kişilik ekibi ile Ar-Ge projeleri başta olmak üzere uzaktan eğitim yazılım sistemi, video eğitim çekimi, alanlarında en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle  her geçen gün başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Berk Uzem uzaktan eğitim sistemi, Berk Medya MYA uzaktan eğitim platformu, Aris Bilgisayar Elektronik E-Ticaret Sistemi, Berk Cast Ajans, Berk Medya hizmeti ve markalarıdır.

Berk Uzem Uzaktan Eğitim Yazılım Sistemi 
Berk Uzem bir Berk Medya Markasıdır. Berk Medya, alanlarında uzman ekibi ile kurslar ve şirketlere özel uzaktan eğitim yazılım altyapılarını geliştirmekte ve yönetmektedir.  Eğitim Merkezlerinin "video eğitim seti oluşturma, sınav, test, raporlama, öğrenci ekranları,  öğretmen ekranları, ders notu ekleme, ödev" gibi tüm ihtiyaçları karşılayan uzaktan eğitim sistemini kurum ve kuruluşların markası ile internet adresine kurulumunu yapmaktadır. Berk Medya greenbox stüdyolarında akıllı tahta ile video eğitim çekim hizmetini uzaktan eğitim yazılımı ile birlikte sunabilmektedir. Ayrıca kurum ve kuruluş yerinde video eğitim çekim hizmeti sunmaktadır.   Alanlarında uzman ekibi ve teknolojik çalışmalar ile nitelikli çalışan, başarılı öğrenci, mutlu işveren düşüncesi ile tüm coğrafyanın öğrenme sürecine katkıda bulunarak ulaşılabilir eğitim için çalışmalarına devam etmektedir.

Mesleki Yeterlilik Akademisi MYA Uzaktan Eğitim Platformu  
Mesleki Yeterlilik Akademisi Uzaktan Eğitim Sistemi bir Berk Medya Markasıdır. Berk Medya tarafından geliştirilen video eğitim platformu olan 'Mesleki Yeterlilik Akademisi MYA' kurum kuruluşların ihtiyacı olan video eğitimleri iş birliği protokolleri ile kuruluş markası ile geliştirerek, her bir kullanıcı için şifreler ile sunarken talep halinde iş birliği ile alışverişe sunmaktadır. Diğer yandan Berk Medya tarafından geliştirilen video eğitim setleri alışverişe sunulmaktadır. İş birliği yapılan bazı iş ortaklarımız: İTÜ Vakfı , Mesvak Vakfı, Türk İnşaa, HYF Fuarcılık, Ankara Kuaför ve Güzellik Odası, Ankara Emlak Odası

Reklam tanıtım, greenobox ve fotoğraf stüdyo faliyetleri :
Berk Medya, reklam tanıtım alanında,  bir çok reklam ajansına ve şirketlere greenbox ve fotoğraf stüdyosu kiralama hizmeti sunmakta olup ayrıca reklam & tanıtım filmi, ürün ve model fotoğraf çekimi, sosyal medya yönetimi, iş takip yazılımı alanlarında da hizmet sunmaktadır.

Aris Bilgisayar
Aris Bilgisayar elektronik ürünlerin alışverişlerinin yapıldığı e-ticaret sistemi olup hizmet kapsamı sadece elektronik ürünlerdir. Türkiye'nin dört bir yanına anında kargo, kaliteli hizmet Berk Medya markası ile sunulmaktadır.

Kurumsal Eğitimler : 
Berk Medya MYA eğitim merkezinde veya kuruluş yerinde, diksiyon, iletişim, stres, zaman yönetimi, öfke kontrolü kurumsal eğitimleri sunmaktadır.
Kurumsal eğitimler alanında bazı referanslarımız : TCDD, ATO, Ankara Kalkınma Ajansı, Türk Amerikan Kültür Derneği Eğitim Merkezi

Berk Cast Ajans :
Berk Cast Ajans bir Berk Medya Markasıdır. Berk Cast Ajans, reklam ajanslarının model ve oyuncu taleplerini karşılamaktır. Ayrıca Berk Medya,  reklam tanıtım çalışmalarındaki oyuncu, model ihtiyaçlarını Berk Cast Ajansı üzerinden karşılar. Berk Medya greenbox ve fotoğraf stüdyolarında  Berk Cast Ajans çalışmaları sürdürülmektedir.

Vizyonumuz:

Berk Medya, eğitim alanında, tüm sektörlerin temel ihtiyacı olan nitelikli işgücü sorununa kalıcı çözüm üretebilmek amacı ile teknolojik imkanlar kullanarak geliştirdiği yenilikçi bir yaklaşımla faaliyetlerini sürdürmektedir. Hedefi iş piyasası aktörlerini destekleyecek ve farkındalık yaratacak bir sistemin öncüsü olma bilinci ile varlığını korumaktır.  Sistemin sürdürülebilirliğini sağlamak ve ekonomik katma deger yaratmak temel ilkesidir. Reklam, tanıtım, yazılım alanlarında çalışmalarını profesyonel ekipman ve alanlarında uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Misyonumuz:

Berk Medya, geliştirdiği MYA hizmeti ile tüm faaliyetlerini nitelikli işgücü istihdamına katkı vermek üzere kurgulamıştır.  Sınav ve belgelendirme süreçlerine ilişkin olarak, ulusal yeterlilikler çerçevesinde tanımlı ilkeleri temel alarak geliştirmiş olduğu sistem çıkar çatışması yaratmayacak şekilde tarafsızlık ve gizlilik esaslarına uygun yürütülmektedir. Verdiği hizmetlerin kalite güvencesi, ilgili ulusal standartları takip ederek garanti altına almıştır.


 

Berk Medya'da çalışmak ister misiniz?
İş Başvuru Form İndir.
(İletişim : info@berkmedya.com.tr)